Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hubert

18. 9. 2012

Hubertova jízda

 

p1800312.jpg

Letošní Hubertova jízda byla premiérová, neboť se konala v novém působišti poprvé. A rozhodně stála za to. Užívali jsme si ji všichni, jak koníci, tak jezdci.

A protože jsme si jako motto Huberta zvolili zelenou barvu, bylo se nač dívat. Holky předvedly, že jsou opravdu šikovné a vystrojily do zelené nejen sebe, ale i koníky. Vendula např. obšila celou dečku i struhavky, dvojčata si pořídila zelený potah na helmu, Lucka Pruknerová si snad na sebe oblékla i zelené pyžamo. Koníci měli v hřívách zelené střapce, mašličky, gumičky, fáborky - ty ostatně vpletly do vlasů i některé jezdkyně. Zuzka Tkadlecová oblékla slušivou zelenou kamizolku.

Jako trasu pro slavnostní vyjížďku jsme vybrali Valoviska a zpátky Lušovou. Koníci se chovali vzorně, nikdo neměl žádné větší problémy. Na Valoviskách jsme kousek zacválali a užívali si pohled na krajinu v mlze :-) Druhý lot šel na vycházku do Břežité.

Jízdu zručnosti připravila Vendula a dala si záležet. Vymyslela otvírání branky, přechod přes plachtu, přenášení  hrnku s vodou. Tu naštěstí vylil Boris hned v první jízdě... Nechyběl samozřejmě skok. S největším špekem ale přišla Iveta, která na slavobránu navěšela nafukovací balonky a fáborky. Koníci byli ale šikovní a dokonce ani plňasi nic neřešili. Jízdu zručnosti okořenil Boris rodeovou vložkou, chválíme Aničku, neboť  hodně toho useděla. Dissiana začala pěkně skákat překážky, s čímž Lucka nepočítala. Na příštího Huberta to ale určitě dopiluje, viď, Luci.

Naprosto luxusní bylo občerstvení. Každý přinesl nějakou mňamku. Úžasné byly koláčky, řezy, buchty, chlebíčky i kyselica. Dohodli jsme se, že založíme novou rubriku - stájové mňamky, posílejte recepty, abychom si je mohli doma také vyrobit. p1800309.jpg

Všem děkujeme za účast a jsme rádi, že konečně vyšlo počasí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář